+90 232 742 13 35

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

120 kişilik restorandı ve 13 oda 30 yatak kapasitesiyle Ürkmez merkezde denize sıfır konumuyla her akşam canlı müzik eşliğinde hizmet vermekte olan Yıldız Otel yeni konseptiyle 12 ay boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Temiz denizi ve sakin ortamıyla güvenli ve sağlıklı tatil için konuklarını beklemektedir.

1.  Hotelimizin 13 odası mevcuttur. Tüm odalar klimalıdır. Hotelimizin büyük bir terası, şezlonglar ve gölgelikler bulunmaktadır.

2.  Örnek misafirperverliğimizin tadını çıkartın ve unutamayacağınız tatil anılarıyla bizden ayrılın.

3.  Hotelimiz Eğe’nin küçük ve şirin beldesi Ürkmez’de direk plajda bulunmaktadır. Hotelimizden rahat ve kısa zamanda Türkiye’nin en meşhur antik eserleri olan Milet, Theos, Klaros, Priene ve Efes’e ulaşabilirsiniz.

4.  İstek üzerine turistik yerlere geziler ve komforlu ‘korsan teknelerimizle’ ortaçağı andıran deniz seferleri düzenliyoruz.

5.  Tabii sizin tercihiniz terasımızda soğuk içeceklerinizi yudumlarken güneşin batışını ve sonra da Ege’nin yıldızlarını seyretmek de olabilir.